úterý 13. května 2014

Prověření fyzických osob v Centrální evidenci exekucí

Zatímco prověřování firem  registru Exekutorské komory ČR přes web jsme všem našim uživatelům zpřístupnili v lednu 2014 (více informací si přečtěte zde), lustraci fyzických osob v CEE měli doteď k dispozici jen někteří vybraní zákazníci.

Od května 2014 ale mají tuto službu aktivovanou všichni naši zákazníci za stejných podmínek jako u prověřování firem v CEE. V praxi jde především o to, že k dotazování můžete použít stejný kredit jak na firmy tak na fyzické osoby.

Po přihlášení na web Creditcheck.cz se uživateli v menu objeví menu Můj Check/Exekuce CEECR. Po výběru této volby se zobrazí vyhledávací formulář, který nabízí výběr ze dvou možností prověřování: "právnická/fyzická osoba" nebo "fyzická osoba - nepodnikatel". Při výběru fyzické osoby-nepodnikatele je třeba zadat jméno, příjmení, datum narození nebo rodné číslo.


Pro samotný online dotaz do CEE stačí už dále jenom kliknout na tlačítko "Prověřit". První zpoplatněný dotaz zjistí základní přehled exekucí a detaily každé další exekuce je možné prověřovat v dalším dotazu. Zobrazení výsledků je stejné jako u firem a vidět ho můžete třeba v článku Exekuce: dotaz do seznamu dlužníků za polovinu.

Pokud jste v minulosti už danou osobu prověřovali, hodí se ale nejdříve použít tlačítko "Najdi v historii". V tomto případě se totiž zdarma podíváme do interní databáze historických exekucí.

Potřebujete čas od času prověřit své zaměstnance nebo zákazníky z řad fyzických osob? Ceny u nás začínají na polovině oficiálního ceníku portálu EK ČR a minimální výše objednaného kreditu je pouze 500,- Kč. Objednejte si kredit.
Žádné komentáře:

Okomentovat