sobota 2. listopadu 2013

Firmy v problémech často mění obchodní jméno

Dříve KORYNA nábytek, a.s., dnes přejmenováno na KORNAB a.s.. Dříve AUTO-EXNER s.r.o., dnes přejmenováno na AUTOSPACE s.r.o. Dříve PEML Plus s.r.o., dnes přejmenováno na Shades of Grey, s.r.o. Mohli bychom pokračovat dále...

Všechny tyto firmy se dostaly do problémů a skončily v insolvenčním řízení. Léta budovanou značku je škoda poslat do propadliště dějin, ve kterém většinou končí insolventní firmy. Lepší je zažité jméno zrecyklovat a v budoucnosti nějak využít - třeba v nově založené společnosti.

Vám proto doporučujeme si své obchodní partnery pohlídat a v okamžiku kdy zavedená firma mění název zbystřete. V Creditchecku můžeme našim uživatelům pomoci hned na několika úrovních.

Firmu najdeme i pod starým jménem

O změně názvu firmy jste se od obchodního partnera nedověděli a vyhledáváte pod starým názvem. U nás to nevadí. Ikdyž v Creditchecku zadáte hledat frázi obsahjící neaktuální název "Koryna", správnou firmu najdeme:

Výsledek vyhledávání klíčového slova KORYNA

Poznáme, že apomněli vyměnit logo

Firmy v problémech mají úplně jiné starosti, než stáhnout logo firmy z online datbází firemních log.

Nový název, ale staré logo

Historii změn názvů firmy zobrazujeme na reportu.

Na reprotu CreditcheckList si můžete pohodlně prohlédnout jak často a kdy firma měnila název.

Historie změn názvu firmy

Změnu názvu firmy pohlídáme emailem

Ze všeho nejpohodlnější samozřejmě je nechat si jakoukoli změnu obchodního jména svých obchodních partnerů zaslat ihned po změně emailem. Pro naše zákazníky to běžně děláme. Proto pokud máte zájem o podrobnější informace týkající se této služby, obraťte se na nás.

Žádné komentáře:

Okomentovat