středa 11. září 2013

Creditcheck je od 8/2013 v IS ENTRY

Od verze 8/2013 je možné v podnikovém informačním systému ENTRY prověřovat firmy propojením na systém Creditcheck.

Hodnocení firmy je k dispozici jak v adresáři firem, tak v nákupních a prodejních aktualizacích.

IS ENTRY - Creditcheck v seznamu firemIS ENTRY - prověření firmy na kartě kontaktu


Uživatel může ke konkrétní firmě jednotlivě stahovat hodnocení firmy a také otevřít hodnocení firmy na webu Creditcheck.

Uživatel má k dispozici možnost hromadného stažení hodnocení pro všechny firmy obsažené v adresáři firem a z tohoto hromadného stažení vzniká protokol změn hodnocení firem, který si může prohlédnout či vytisknout.

Navíc je uživatelům k dispozici speciální samostatný program „Update adresáře“ sloužící k automatickému pravidelnému, na uživatelské obsluze nezávislému, stahování aktuálních informací jak z registru plátců Dph (nespolehlivý plátce aj.), tak ze systému Creditcheck. Program současně tvoří informační avízo, které je zobrazeno uživateli při spuštění modulů ENTRY a ze kterého je možno zobrazit protokol změn hodnocení firem.

Možnost detailního (adresář firem) i hromadného (modul Správce – Funkce - Adresář) stažení Hodnocení rizikovosti firem dle Creditcheck a zobrazení hodnocení jak přímo v adresáři firem tak v nákupních i prodejních aktualizacích (používání hodnocení se zapíná v modulu Správce v Nastavení – Adresář). Protokol změn hodnocení firem z hromadného stažení je možno vytisknout v menu Adresář.

Pro více informací se na nás můžete kdykoli obrátit.