sobota 2. března 2013

Prověřování firem v IS KOSTKA

Mezi firmy integrující naše informace o firmách do podnikových systémů už nějaký čas patří i Apex Computer, s.r.o. se svými IS KOSTKAPokud je nalezena informace mající možný vliv na kredibilitu firmy, IS KOSTKA tuto skutečnost ihned označí oranžovým nebo červeným semaforem CREDITCHECK na kartě partnera a v přehledu partnerů. Při pořizování dokladů je možné nastavit, aby byla tato skutečnost kontrolována online.


creditcheckkostka 2
Creditcheck na kartě partnera v IS KOSTKA

Z karty obchodního partnera je možné otevřít report CREDITCHECKLIST. Zde zjistíte základní informace o prověřované firmě a varováních, která jsou k ní vázána. Tlačítko mění svůj vzhled podle toho, zda je indikováno upozornění/možné riziko či nikoliv. Kliknutím na tlačítko pak zobrazíte report CREDITCHECKLIST.

Bez ohledu na to, zda máte omezenou nebo neomezenou verzi služeb Creditcheck, můžete si v nastavení IS KOSTKA zvolit, na kterých okruzích dokladů se má hlášení o kredibilitě objevovat online.


creditcheckkostka 7
Nastavení Creditcheck v IS Kostka

Při zadávání partnera na doklad se IS připojí k databázi Creditcheck a online zjistí nejaktuálnější informace o statusu firmy. O výsledku je uživatel informován.


Další podrobnosti najdete v článku na webu IS KOSTKA, nebo se obraťte na nás.