pátek 22. března 2013

Helios Red prověří zákazníky

Funkce prověřování bonity firem Creditcheck se objevila v dalším podnikovém informačním systému z oblíbené řady Helios. Jde o Helios Red, který je zaměřen na živnostníky, menší a střední společnosti.

Ještě před Helios Red se propojení s Creditcheckem objevilo v Helios Orange (zájemci mohou navštívit stránku s více podrobnostmi a odkazem na instalační manuála pak v Helios Green (prohlédněte si produktový leták pro tento plugin).

Integrace Creditchecku do Helios Red je následující. Nad doklady , kde je uveden partner, je v ribbonu ikona "Rating Creditcheck", která se mění dle stavu semaforu pro daného partnera. 

Creditcheck v Helios Red

Po kliknutí na ní se podle toho zda je vyplněn klíč pro placenou verzi přístupu do databáze Creditcheck zobrazí placená nebo neplacená report CreditcheckList pro daného partnera.

Data o firmách se mohou aktualizovat buď automaticky při spuštění programu, nebo ručním spuštěním. V obou případech se aktualizace provádí na pozadí. Zapnutí automatické aktualizace dat i zadání klíče pro placenou verzi se provádí v systémové konfiguraci.

Máte zájem o nezávazné vyzkoušení prověřování bonity firem z Helios Red nebo o další informace? Kontaktujte nás.

Žádné komentáře:

Okomentovat