pondělí 10. října 2011

Kontrola tisíců obchodních partnerů během několika sekund - Creditcheck Desktop

Chceme našim uživatelům zpřístupnit Creditcheck pomocí co nejširšího spektra distribučních kanálů. Ve spolupráci s naším integračním partnerem 2HCS Fakturace jsme proto připravili užitečný prográmek 2HCS Creditcheck Desktop, který Vám během několika sekund ověří semafor Creditcheck až u tisíců Vašich obchodních partnerů najednou přímo ve Vašem PC. 

Creditcheck desktop je vhodný především pro uživatele, kteří:

- Nemají dosud integrován semafor Creditcheck ve svém ekonomickém informačním systému.
- Nemají zájem o zasílání informací o změnách emailem z důvodu obavy o důvěrná data o svých zákaznících.

Stačí mít připravený seznam IČ (xls, csv nebo dbf), která chcete aktuálně prověřit - například seznam přijatých objednávek. Tento soubor poté myší přetáhnete do modrého obdélníku s názvem "Kontrola". Během chvilky získáte přehled všech firem s jejich aktuálním hodnocením v systému Creditcheck.


Výsledný seznam lze filtrovat: zobrazit můžete buď všechny firmy nebo pouze firmy s oranžovým nebo červeným semaforem. Samozřejmostí je přímý odkaz na report CreditCheckList.

Plnou funkčnost Creditcheck Desktop můžete vyzkoušet v rámci 30 denní bezplatné trial verze. Poté je možné zakoupit licenci k plné verzi za jednorázový poplatek 1500,- Kč bez DPH.

Creditcheck Desktop je možné používat bez ohledu na to zda máte nebo nemáte předplacený přístup do placené verze služeb Creditcheck Web nebo Creditcheck ERP.

Stánhěte si Creditcheck Desktop a vyzkoušejte po dobu 30 dnů zdarma.